• Esmar Vesi OÜ
 • Esmar Vesi OÜ
 • Esmar Vesi OÜ
 • Esmar Vesi OÜ

Kooskõlastamine

Enne projektlahenduse kooskõlastuse vormistamist tuleb esitada terviklik projektlahenduse dokumentatsioon läbivaatamiseks digitaalselt: seletuskiri koos tiitellehe ja sisukorraga PDF-formaadis, joonised PDF- ja DWG-formaadis.

Nõuded digitaalselt esitatavale projektdokumentatsioonile leiate siit.


Projektdokumentatsioon ja kooskõlastustaotlus esitada digitaalselt allkirjastatult.

Taotlus koos projektdokumentatsiooniga saata  e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Materjalide e-posti tee edastamisel jälgige, et ühe e-kirja infomaht ei ületaks 20 MB.
 

Kui projektdokumentatsiooni materjale ei ole võimalik mingil põhjusel esitada digitaalselt allkirjastatult ja e-posti teel siis tuleb esitada dokumentatsiooni materjalid paberkandjal. Projektlahenduse läbivaatamiseks ning kooskõlastuse vormistamiseks esitada projektlaheduse dokumentatsioon paberkandjal kahes eksemplaris, millistest üks jääb Esmar Vesi OÜ-le. Kooskõlastuse vormistamisel esitatav projektlahenduse dokumentatsioon peab olema terviklik ning allkirjastatud kõigi kirjanurgas toodud isikute poolt.


Projektdokumentatsiooni materjalid paberkandjal koos kooskõlastustaotlusega  võib kooskõlastuse vormistamiseks esitada:
 • posti teel, aadressile
  Esmar Vesi OÜ
  Rohuneeme tee 12
  Haabneeme 74001
  Viimsi;
 • Esmar Vesi OÜ klienditeenindusele.

Projektlahenduse kooskõlastus kehtib kaks aastat.

Projektlahenduse kooskõlastamine Esmar Vesi OÜ poolt on tasuline teenus ning tasu suurusega on võimalik tutvuda siin.

Kui kooskõlastamiseks esitatud projektdokumentatsioon on puudulik, ei vasta esitatud nõuetele või avaldus kooskõlastuse saamiseks ei ole esitatud nõuete kohaselt on Esmar Vesi OÜ-l õigus keelduda projektdokumentatsiooni läbivaatamisest ja kooskõlastamisest.
Projektlahenduste kooskõlastamine toimub vastavalt Esmar Vesi OÜ juhataja korraldusele 02.01.2013.a. nr. EV-13/02. Korralduse terviktekstiga võite tutvuda siin.

Teated

Esmar Vesi OÜ
Rohuneeme tee 12, Haabneeme 74001
Viimsi vald, Harjumaa, Eesti
E-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon +372 600 6588

Esmar Vesi avariinumber 510 3338

Esmar Vesi OÜ salvestab ja töötleb järgmisi füüsiliste ja juriidiliste isikute isikuandmeid lepingust tulenevate kohustuste täitmiseks:

Eesnimi ja perekonnanimi, isikukood, ettevõte nimi (juriidilisel isikul), regitrkood (juriidilisel isikul), tarbimiskoha ja posti aadress (juhul, kui need erinevad), kontakttelefon ja e-posti aadress

Esmar Vesi OÜ kliendina on Teil õigus igal ajal tutvuda salvestatud isikuandmetega, paluda andmed parandada ja kustutada. Teie andmeid ei jagata kolmandatele osapooltele v.a. seadusest tulenevatel juhtudel.